Protesta akcija #atkrieviskoLSM

Reaģējot uz neslēptas lienošās rusifikācijas tendencēm tā sauktajos Latvijas Sabiedriskajos medijos (LSM), esam pieteikuši protesta akciju, kas norisināsies 28.maijā, sākot no pulksten 12.00, Rīgā, Doma laukumā.

Izteiksim savu protestu pret gadiem valdošo aroganci, augstprātību un viedokļa vienpusību, kas valda LSM.

Mēs uzskatām, ka aizsedzoties ar “redakcionālo neatkarību” un “žurnālistu viedokļa brīvību” par nodokļu maksātāju naudu uzturētie LSM jau sen veic graujošu, pret nacionālas valsts ideju, valstnācijas (latviešu) interesēm vērstu, tās diskreditējošu propagandas darbību. Uzstājīgā vēlme rīkot politiskas debates Krievijas valsts valodā, kaut spilgta, bet ir tikai viena no daudzajām antilatviskajām epizodēm.

Principiāli prasīsim nekavējoties pārtraukt LSM darbību Krievijas valsts valodā, kā arī attīrīt LSM no vienpusēju, tendenciozu, antilatvisku viedokļu propagandistiem un viņu piesedzējiem. LSM ir nevis privāts uzņēmums, bet par nodokļu maksātāju līdzekļiem uzturēts projekts. Tā ievērojamā sabiedrības daļa, kam tuva ir Latviska Latvija, nacionāls valstiskums, tradicionālas ģimenes vērtības šobrīd ne tikai netiek pārstāvēta, bet pat tiek ļaunprātīgi ignorēta un dēmonizēta. Tam ir jāpieliek punkts.

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *