Paraksties par tautas referendumu, kas aizsargā dabisku ģimeni!

Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) uzsākusi parakstu vākšanu par Latvijas vīru biedrības iesniegto likumprojektu, kas paredz grozīt Satversmes 110.pantu izsakot to šādā redakcijā:

“110. Valsts aizsargā un atbalsta laulību– savienību starp vīrieti un sievieti – un ģimeni, kuras pamatā ir laulība, asinsradniecība vai adopcija. Valsts aizsargā bērna tiesības, tostarp arī tiesības augt ģimenē, kuras pamats ir māte sieviete un tēvs vīrietis. Valsts aizsargā vecāku tiesības un viņu brīvību nodrošināt bērniem audzināšanu saskaņā ar savu reliģisko un filozofisko pārliecību.

Valsts īpaši palīdz bērniem ar invaliditāti un vecākiem, kas par viņiem gādā, bērniem, kuri palikuši bez vecāku gādības vai cietuši no varmācības, daudzbērnu ģimenēm, kā arī mātēm un tēviem, kuri bez otra vecāka gādā par bērniem”.

Nacionālā Savienība “Taisnīgums” atbalsta šo iniciatīvu, un aktīvi iesaistīsies kampaņā, lai nepieciešamie paraksti tiktu savākti.

Informējam, ka parakstīties par mūsu tautas nākotni, kuru veidos dabiskas ģimenes, ērti un vienkārši var jebkurš, kas lieto interneta banku. Jāatver valsts oficiālo interneta platformu https://latvija.lv/pv un tur būs atrodamas tālākas norādes.

Parakstīties var arī klātienē- jebkurā bāriņtiesā, dzīvesvietas deklarēšanas iestādē savā pašvaldībā, kā arī pagastu pārvaldēs. Parakstu apliecināšana ir bez maksas. Par maksu parakstu var apliecināt pie jebkura praktizējoša zvērināta notāra. Lūdzu dalīties ar šo informāciju, informēt par šo iespēju savus vecākus, vecvecākus, radus un paziņas! Aicinu atcerēties, ka mums visiem kopā 12 mēnešu laika jāsavāc 155 tūkstoši parakstu, lai varētu notikt tautas referendums, kas vienreiz izbeigtu agresīvo homoseksuālistu un citu LGBT+ provokatoru uzbrukumu ĢIMENEI- mūsu tautas un cilvēces pastāvēšanas pamatam.
Viktors Birze,

Nacionālā Savienība “Taisnīgums” valdes priekšsēdētāj