Par Ritas Rudušas atbilstību amatam LTV- atklāta vēstule Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei

LTV programmu direktore Rita Raduša diskusijā “Satori” diskusija “LGBTQ+ Latvijā: pārmaiņu slieksnis?” iesaka LTV mērķtiecīgu politiku, lai mainītu sabiedrisko domu un popularizētu homoseksuālismu.

Citāts:

Rita Ruduša. Jā, paldies. Masveida gatavināšana var notikt caur populāro kultūru. Kamēr mums seriālos nebūs geju pāru, tikmēr masveida gatavināšana nenotiks. Piemērs: viens no LTV iepirktajiem raidījumiem, kam ir fenomenāli stabili reitingi, ir vācu seriāls “Mīlas viesulis”. Tas tiek rādīts pa dienu, un to skatās pārsvarā gados vecāku sieviešu auditorija. Tiem, kas palaiduši garām šo fenomenālo kultūras parādību, paskaidrošu. Šajā seriālā, kur visa darbība notiek ap vienu viesnīcu, bija geju kāzas. Nekādu sašutuma vēstuļu no gadu tūkstošos kopto vērtību sabiedrības locekļiem nebija! Skatās un turpina skatīties ar tādu pašu intensitāti, kā tas noticis gadiem. Ja mēs spējam “Mīlas viesulī” skatīties uz to, kā precas un bučojas divi geji, lūdzu, mums geju pāri arī Latvijas seriālos! Šai tēmai jāiziet ārpus politikas, tiesām, pulcēšanās brīvības. Tai jākļūst par ikdienas parādību, un tad būs tā masveida nogatavināšana.

Pilna diskusija, saite:

https://satori.lv/article/satori-diskusija-lgbtq-latvija-parmainu-slieksnis-2?fbclid=IwAR1vgmj7hLy9yGx5Zamb8cNcnMPDdZOtWFmdo0-638zd25Cs-OJvBYPoamg

Mums rodas daži jautājumi:

– vai homoseksuālisma propaganda atbilst sabiedriskajam pasūtījumam par LTV uzdevumiem;

– vai Rudušas kundze ir kompetenta noteikt un plašsaziņas līdzekļos popularizēt savas LTV satura prioritātes,

– vai Rudušas kundzei ir uzticama LTV programmas daļas direktores amatā, ja viņa nerespektē Latvijas Republikas Satversmē izteiktās vērtības, sabiedrības intereses (kuras pārstāv NEPLP)?

Nacionālā Savienība „Taisnīgums” valde

19.01.2021