“Taisnīguma” valdes locekļa Valtera Grīviņa uzruna 05.11.15 notikušajā sapulcē pret imigrāciju

Šodien, pēdējo mēnešu laikā rīkojot jau trešo publisko protesta pasākumu, esam šeit pulcējušies ar mērķi nosodīt valdošās koalīcijas prettautisko un sakāvniecisko politiku, tās atbalstīto Eiropas Savienības vadošo institūciju, Vācijas un dažu citu Eiropas lielvalstu uzspiesto nelegālo imigrantu ievešanu Latvijā.
Šķietamā Eiropas Savienības, Grieķijas un Itālijas valdību nespēja panākt nemitīgās robežpārkāpēju plūsmas apturēšanu, par kuras turpināšanos Latvijas radio ziņoja vēl šorīt, liecina par to līdzdalību starptautiskos cilvēku kontrabandistu tīklos un rada pamatotas aizdomas par Eiropas nacionālo valstu etniskā sastāva mērķtiecīgu un plānveida izmainīšanu.
Atšķirībā no Latvijas Saeimas valdošās koalīcijas partiju un valdības ministru paustajiem viedokļiem, mēs esam pārliecināti, ka multikulturālisma un atvērto robežu politika, kas tiek īstenota mums nepieņemamu lozungu vārdā, ļaujot Eiropā ienākt un nostiprināties lielām islāma civilizācijas kopienām ar kardināli atškirīgu pasaulskatu un vērtību sistēmu, rada ļoti nopietnu apdraudējumu eiropiešu tautu, tai skaitā latviešu kultūras un etnosa pastāvēšanai.

Uzskatām, ka uz nopietnu apdraudējumu ir nopietni, atbilstoši un nekavējoties jāreaģē, tāpēc, ar patriotisku latviešu juristu atbalstu esam izstrādājuši izmaiņas Imigrācijas un Patvēruma likumos. Šīs izmaiņas, kopā ar 22. septembrī pie Brīvības pieminekļa notikušā mītiņa laikā pieņemto rezolūciju, šobrīd tiek iesniegtas Saeimā.
Grozījumu būtība ir uzsvērt Latvijas valsts interešu prioritāti pār Briseles vai kādu citu starptautisku vai ārvalstu spēku diktātu, un, latviešu nācijas ilgtermiņa interešu nodrošināšanai, aizliegt organizētu patvēruma meklētāju ievešanu un citādu ieceļošanu no citām Eiropas Savienības valstīm kā arī no drošām trešajām valstīm. Tāpat aicinām noteikt, ka gadījumā, ja valsts grib viena gada laikā dot patvērumu vairāk nekā 100 trešo valstu pilsoņiem, tas darāms tikai rīkojot referendumu.
Mēs nelolojam lielas cerības, ka svešiniekiem iztapīgie un pie valsts siles piezīdušies valdošās koalīcijas politikāņi šobrīd uzklausīs mūsu priekšlikumu un pieņems piedāvātos grozījumus. Taču, tos izstrādājot un piedāvājot sabiedrībai, mēs esam parādījuši, ka ir reāla, leģitīma iespēja uzspiestās un apdraudošās imigrācijas noraidīšanai un apturēšanai. Tas, vai šī iespēja tiks izmantota ir atkarīgs no mums visiem, no politiķiem un no pilsoņiem. Mēs aicinām visu partiju vēlētājus prasīt no saviem pārstāvjiem šo grozījumu pieņemšanu. To neizdarot šodien, rītdien jau var būt par vēlu!
Savukārt tiem, kas šobrīd Saeimā pārstāvētajām partijām vairs netic, mēs solam, ka arī turpmāk ar visiem pieejamajiem likumīgajiem līdzekļiem pretosimies uzspiestajai imigrantu ievešanai. Būsim kopā! Esat gaidīti partijas “Nacionālā Savienība Taisnīgums” un biedrības “Tēvijas Sargi” rindās – ar savām domās, darbiem un degsmi par Latvisku Latviju.

Cīņai sveiks!