Sekojam devīzei: par jūsu un mūsu brīvību!

Pēc Krievijas uzsāktā kara pret Ukrainu, NS “Taisnīgums” biedriem nebija šaubu- ir jāpalīdz!

Jāpalīdz, jo Krievijas impēriskās ambīcijas ir eksistenciāls drauds arī mūsu zemei, un šī kara vēlamais rezultāts ir neosovjetiskās Krievijas impērijas beigas. Šo karu mūsu visu vietā, un mūsu visu interesēs izcīna ukraiņu karavīri, bet arī mēs nevaram stāvēt malā, jo tā ir kopīga lieta.

Sākumā bijām gatavi palīdzēt visdažākajos veidos, ieskaitot pat atsevišķu mūsu biedru iesaistīšanos aktīvajā karadarbībā. Tomēr vēlāk izkristalizējās skaidra pārliecība, ka visvairāk varam būt noderīgi gādājot resursus, lai paši ukraiņi var labāk cīnīties, jo karotgriba un varēšana viņiem ir.

Uzrunājām savus biedrus, caur paziņu loku piesaistījām vēl citus atbalstītājus, un process aizgāja.

Esam nacionālisti, tādēļ primāri izvēlējāmies atbalstīt līdzīgi domājošos. Konkrēti- “Azov” pulkus un ar tiem saistīto civilo struktūru. Tāpat nacionālistus no baltkrievu Kastusja Kaļinovska bataljona, kas piedalās cīņā ne tikai par Ukrainas valstiskumu, bet domā arī par savas daudz cietušās, paverdzinātās, pārkrievotās un nu jau faktiski okupētās dzimtenes atbrīvošanu.

Pateicoties nevienaldzīgajiem latviešiem, ir notikuši vairāki braucieni, esam sagādājuši karotāju vajadzībām sešus automobīļus, daudz ekipējuma (ieskaitot ķiveres un bruņuvestes), medīcīnas prečus, dīzeļģeneratorus un pārtiku.

Iespēju robežās turpināsim palīdzēt arī turpmāk.

Cīņai sveiks!