Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.

Uzskatām, ka esošais Saeimas sastāvs un tajā pārstāvēto politisko veidojumu spēku samērs ir ļāvis sagrābt varu ļaunākajiem un destruktīvākajiem politiskajiem spēkiem, un viņu izveidotā valdības koalīcija uzskatāma par Latviešu interesēm visnelabvēlīgāko 30 gadu periodā.

 

Viņi neslēpjoties, ciniskā un bezkaunīgā atklātībā, straujā tempā likvidē to, kas ir palicis pāri no Latvijas valstiskuma:

 

– piesmej un mēģina iznīcināt ģimeniskās vērtības, tradicionālo izpratni par ģimeni, kas

nodrošinājusi mūsu tautas pastāvēšanu un ataudzi (Partnerattiecību likumi, Stambulas konvencija);

 

– ienīst latviskumu, vēloties atvērt robežas svešu, citās vērtību sistēmās dzīvojošu rasu, tautu,

kultūru un reliģiju migrantu masu ieplūšanai (valdība neslēpj, ka vēlas tuvāko gadu laikā ievest 120 tūkstošus imigrantu!!!), kas samazinās un nomāks jau tā trauslo latviešu, vairākumu Latvijā un izveidos bāzi islāmisma izplatībai;

 

– sabotē vēsturiskā taisnīguma atjaunošanu, atbrīvošanos no krievpadomju koloniālā

mantojuma, Latviju kā neatkarīgu latviešu valsti nīstošiem krieviem un mūsu sabiedriskās vides

atkrieviskošanu, lai gan tieši šajā laikā, kad Krievija pasaules acīs ir izgaismojusies kā bīstams agresors un drauds starptautiskajai drošībai, ir vēsturiskā iespēja šīs problēmas izšķirīgi risināt ;

 

– izdabā svešām varām un svešām ekonomiskām interesēm, kā rezultātā latvieši zaudē

noteikšanu par savu ekonomiku, resursiem, pasliktinās mūsu sociāli ekonomiskais stāvoklis.

Latvijas zeme zaudē savus kopējus.

 

Mēs nevēlamies nevienu maldināt un radīt tukšas ilūzijas, ka esošās Saeimas atlaišana atrisinās visas Latvijas problēmas un ārkārtas vēlēšanas varētu novest pie izteikti pozitīvām pārmaiņām.

 

Tomēr Saeimas atlaišanas procedūra var nest sekojošus ieguvumus:

 

Esošā koalīcija balstās uz trauslu pārsvaru. Viņiem ir 53 mandāti. Pietiktu ja ārkārtas vēlēšanās viņi zaudētu 3-4. Tas ir sasniedzams mērķis.

 

Var tikt iedzīvināts politiskās atbildības princips. Konkrēti ir iespēja sodīt nodevējus jeb Zaļo Zemnieku savienību, kas uzskatāmi parādījuši politiskās prostitūcijas paraugdemonstrējumu. Apmaiņā pret sava neformālā līdera brīvību un sava grupējuma šaurām ekonomiskajām interesēm, viņi ir kļuvuši par šīs antinacionālās valdības balstu un balsošanas mašīnu, piesmejot savus konservatīvos vēlētājus un klaji pārkāpjot savus solījumus.

 

Likt ciniskajai un manipulatīvajai varas elitei baidīties. Likt viņiem saprast, ka par klaju nerēķināšanos ar vēlētājiem, var nākties maksāt ar varas zaudēšanu, saviem amatiem un siltajām vietām. Atlaižot Saeimu tiks dota neaizmirstama mācība, ko atcerēsies arī nākamie potenciālie ciniķi un ļaunprātīgi varas izmantotāji.

 

Sasniedzot rezultātu apātijā un bezcerībā iedzītie tautieši vismaz daļēji var atgūt pašapziņu, ticību saviem spēkiem un iespējām ietekmēt politiku. Izraut cilvēkus no apātijas un bezcerīgas nolemtības sajūtas ir pats svarīgākais, jo apātiski un pasīvi pilsoņi ir katras ļaunas varas ideāls. Viņi veicina varas augstprātību un visatļautību.

 

Tie ir mūsu motīvi kādēļ atbalstām parakstu vākšanu par Saeimas atlaišanu. Un mēs aicinām parakstīties ikvienam līdzīgi domājošajam, un ne tikai pašam parakstīties, bet izdarīt visu iespējamo, lai sasniegtu rezultātu.

 

Vienlaikus krasi norobežojamies no politiskajiem spēkiem, kas formāli ir iniciējuši šo parakstu vākšanu. Mēs viņus neatbalstām un neuzskatām, ka viņi būtu labāki par tiem, kurus vēlamies padzīt. Šlesera grupējums un viņa satelīti varbūt ir cita veida, bet apmēros tieši tāds pats ļaunums kā marksisti, kas sevi sauc par progresīvajiem.

 

Nacionālās Savienības “Taisnīgums” valde.