Galerija

"Tēvijas sargu", sadarbībā ar NS "Taisnīgums", NA jauniešu kopu un virkni sabiedrisko organizāciju rīkotais pikets - protesta akcija - pret Latvijai uzspiesto nelegālo Āfrikas un Āzijas imigantu ievešanu izdevās. Pie MK 4.augusta pēcpusdienā pulcējās vairāk nekā 1000 cilvēku. Tomēr, sperts ir tikai pirmais solis - lai apturētu organizētu nelegālo imigrantu ievešanu būs nepieciešamas vēl citas protesta akcijas un politiskas iniciatīvas, tai skaitā par referenduma rīkošanu.


22.septembrī- Baltu vienotības dienā biedrība "Tēvijas Sargi" un partija Nacionālā Savienība "Taisnīgums" rīkoja gājienu PRET IMIGRĀCIJU! un koncertu BALTIJA IR MŪSU. Mēs esam pateicīgi cilvēkiem par atsaucību, un visiem tiem, kas ar savu artavu- organizatorisku, finansiālu, intelektuālu, palīdzējuši šo pasākumu veidot tādu, lai mankurti un tautas interešu iztirgotāji būtu spiesti ar mums rēķināties. Īpašs paldies mūziķiem! Šā gada 5.novembrī  partija Nacionālā Savienība "Taisnīgums" un biedrība "Tēvijas Sargi" rīkoja jau trešo publisko akciju pret Latvijai uzspiestajiem un valdības šeit prettiesiski ievestajiem nelegālajiem imigrantiem. Piketā ieradās ap 100 cilvēkiem un tā laikā Saeimā tika iesniegti grozījumi Imigrācijas un Patvēruma likumos.
1 komentārs:

 1. Nopietns aizdevumu piedāvājums starp privātpersonām

  Mans mērķis ir būtiski nostiprināt ekonomisko pamatu no visām juridiskajām un fiziskajām personām, kas praktizē darbības radot ienākumus, piešķirot kredītus un mikrofinansējumu
  Es esmu privāts aizdevējs, kurš ir apņēmies jums finansiāli palīdzēt neatkarīgi no jūsu problēmas, kamēr jūs esat šķīdinātājs. Es piešķiru aizdevumus no 2 000 līdz 850 000 eiro ar 2 līdz 3% likmi. Rakstiet man, es esmu pilnīgi jūsu rīcībā.
  lūdzu, apstipriniet savu aizdevuma pieteikumu
  sazinieties ar mani pa pastu: jeanlucfaye50@gmail.com

  PS: es aizdodu tikai godīgiem cilvēkiem un varētu atmaksāt manu naudu.

  AtbildētDzēst