pirmdiena, 2021. gada 11. oktobris

Marksisma ideoloģijas normalizācijai nav vietas sabiedriskajos medijos!

 


Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei

Sabiedrisko elektronisko līdzekļu plašsaziņas padomei


Ļoti nepatīkamu un lielu sabiedrības dalu aizskarošu pārsteigumu ir sagādājis par valsts budžeta līdzekļiem uzturētais “Radio Naba”, kasgatavojas raidīt uz Kārļa Marksa un Frīdriha Engelsa vēstulēmbalstītu izklaidējošu raidījumu, tādējādi cilvēciskojot personas, kuru izstrādātās teorijas kļuva par idejisko bāzi slepkavnieciskiem un asiņainiem režīmiem, kas prasīja desmitiem miljonu nevainīgu upuru dzīvību, citējam: “Ikviens klausītājs savā dzīvē ir sastapies ar daudzām no minētajām grūtībām, tāpēc, iespējams, varēs izdzīvot līdz viņu neskaitāmajām likstām.Taču bez uzticama drauga atbalsta nav iespējams žēlojumu žanrs, jo vienmēr ir nepieciešams kāds, kas ir gatavs uzklausīt otru. Par laimi, Markss un Engelss šo plecu spēja viens otram nodrošināt.Tikai pateicoties tam, arī mūsdienās ir iespējams baudīt ''Komunistiskās partijas manifesta'' autoru žēlojumus”, pauž iestudējuma veidotāji.”

Atgādinām, ka komunisma cilvēku upuru skaits visā pasaulē lēšams daudzosdesmitos miljonu , visi komunistiskie režīmi ir vainojami noziegumos pret cilvēci, un visi, bez izņēmuma, savus asinsdarbus attaisnoja balstoties uz Marksa idejām. Visu noziedzīgo komunistisko režīmu ideoloģijā Markss un Engelss bija kulta figūras!

Atgādinām, ka arī Latvija un latviešu tauta ir smagi cietusi no komunistiskā režīma. Komunisti iznīcināja Latvijas valsti, fiziski iznīcināja tās politisko, intelektuālo, saimniecisko un militāro eliti, un atšķirīgi domājošos. Daudzi desmiti tūkstoši Latvijas pilsoņu tika ieslodzīti cietumos, deportēti, pakļauti represijām un pazemojumiem, to īpašumi tika nolaupīti. Vairākas paaudzes uzauga nebrīvē, bailēs, un daudzu likteņi tika sakropļoti. Marksisma ideju vārdā!

Un tagad, kad dzīvi palikuši vairs tikai saujiņa politiski represēto, kas smagi cietuši no komunistu noziegumiem, un jau atjaunotajā Latvijā ir izaugusi jauna, pasaules un savas zemes vēsturi vāji zinoša paaudze, masu slepkavību un represiju ideoloģiskie iedvesmotāji atkal tiek celti godā!

Tas ir nepieļaujami valstī, kas tik smagi cietusi no komunisma, kur gadā ir četras(!) valstiski noteiktas piemiņas dienas komunisma upuriem, un mūsu valsts iznīcināšanai! Tā ir mirušo komunisma upuru zaimošana, un nedaudzo izdzīvojušo pazemošana!

Pieprasām jums, kā atbildīgajiem par Latvijas valsts medijiem, apturēt cilvēknīdēju ideoloģijas radītāju humanizēšanu par Latvijas nodokļu maksātāju līdzekļiem uzturētā radio. Nav pieļaujams, ka valsts uzturētā, uz gados jaunu cilvēku auditoriju vērstā medijā, gados jauno cilvēku pasaules uzskats tiek deformēts šādā veidā. Markss un Engelss nav nekādi jaukie kungi, bet gan masu slepkavību, terora un arī Latvijas valsts iznīcinātāju garīgie tēvi. Viņus pozitīvi popularizējoši raidījumi ir nepieļaujami.Viktors Birze,

Nacionālā Savienība “Taisnīgums”1 komentārs:

  1. Kad jus plānojat atkal izmantot GAB?

    būtu labi ka jus izmantot alternatīvus medijus

    AtbildētDzēst