pirmdiena, 2021. gada 16. augusts

Protestus izraisa varas cinisms

 

Viena no ciniskākajām un sliktākajām, ja ne pati sliktākā valdība atjaunotās Latvijas vēsturē, ar savu destruktīvo, valsts varu diskreditējošo darbošanos (kā nacionālai Latvijas valstij vispostošākās Kariņa valdības rīcības norādot represīvo vakcināciju, pilsonisko brīvību, jo īpaši vārda un izteiksmes brīvības nepamatotu ierobežošanu, pret pilsoņu vairākumu vērsto nodokļu reformu, sabiedrisko mediju pārvēršanu par varas un aiz tās stāvošo kultūrmarksistisko globālistu vienpusējiem propagandas ruporiem...) ir izraisījusi milzu uzticības krīzi un spēcīgu protesta noskaņojumu sabiedrībā.

Mēs apzināmies, ka protesta noskaņojumu savās interesēs mēģina izmantot gan bezkaunīgi politiskie sociopāti, kas gatavi izmantot jebkuru platformu vai ideju, lai tikai atkārtoti iegūtu parlamenta deputāta statusu, gan arī tikko nodibināti politiskie spēki, kas orientējās uz Krievijas biznesa interešu pārstāvēšanu Latvijā.

Vienlaikus mēs redzam, ka protesta noskaņojums stihiski veidojas plašos sabiedrības slāņos un tā galvenais katalizators ir varas piekoptā politika.Arī mūsu biedru vidū valda neapmierinātība ar varas politiku, un mēs atbalstīsim cilvēkus, kas savu protestu izteiks izejot ielās.

Mūsu galvenā motivācija nav saistāma ar vakcināciju, ko atzīstam par vienu no vīrusa apkarošanas metodēm (Tajā pat laikā kategoriski iestājoties pret represīvu piespiedu vakcināciju!), bet varas augstprātīgo, nekompetento, represīvo un prettautisko politiku kopumā. Pieļaujam, ka tāda pati motivācija ir arī daudziem citiem protesta akciju atbalstītājiem.

Paredzot, ka daudzi godprātīgi latvieši, arī mūsu biedri un atbalstītāji, iesaistīsies protesta akcijās, izsakām kategorisku brīdinājumu: nepakļaujieties provokācijām, kuru mērķis ir izraisīt vardarbību! Šādas provokācijas ir ļoti iespējamas, un tās var veikt dažādas ieinteresētās puses - gan dažu austrumu kaimiņvalstu specdienesti, gan arī Latvijas drošības dienesti pašreizējās valdības uzdevumā. Pēdējie to var darīt, lai būtu iemesls vardarbīgi apspiest protestus, izvērst represijas pret pilsoniski aktīviem cilvēkiem un vēl vairāk ierobežot vēl atlikušās pilsoniskās brīvības.

Aicinām protestētājus ar cieņu izturēties pret ierindas policistiem, kas pilda savus dienesta pienākumus. Savukārt, policistus aicinām atturēties no fiziskas izrēķināšanās ar cilvēkiem, kuri tikai vēlas publiski paust savu skatījumu.

Nacionālās Savienības TAISNĪGUMS valde

1 komentārs: