piektdiena, 2021. gada 16. jūlijs

Tiek rosināts referendums par skaidru un nepārprotamu ģimenes definīciju Satversmē


16. jūlijā Latvijas vīru biedrības valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs ir iesniedzis Centrālajā vēlēšanu komisijā (CVK) visus nepieciešamos dokumentus, lai ierosinātu tautas nobalsošanu jeb referendumu Par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē. Par ģimeni, kur mamma ir sieviete un tētis – vīrietis. Kur tiek aizsargāti bērni un vecāku tiesības nodrošināt bērniem audzināšanu saskaņā ar savu reliģisko un filozofisko pārliecību.

CVK 45 dienu laikā jāsniedz atbildi Latvijas vīru biedrībai atbilde par referenduma procedūras uzsākšanu, vai arī argumentēts atteikums to uzsākt. Mēs, organizācijas un aktīvisti, kas kopīgi esam ieguldījuši neskaitāmus mēnešus šo dokumentu izstrādē, tādēļ ticam, ka pēc 45 dienām varēsim uzsākt parakstu vākšanu. Mūsu mērķis - gada laikā savākt 155 tūkstošus parakstu, lai varētu ierosināt referendumu!
Paldies visai juristu grupai un īpaši Dr.iur. Baibai Rudevskai.

Nacionālā Savienība "Taisnīgums" stingri iestājas par ģimenes vērtībām un darīs visu, lai referendumam nepieciešamie paraksti tiktu savākti, un tauta referendumā nostiprinātu šīs vērtības arī mūsu valsts Satversmē.
Esošā valsts vara ir darījusī visu, faktiski nepieļaujot referendumus, lai tautai lemšana būtu tikai vienreiz pa četriem gadiem.
Ģimenes vērtības ir tikpat svarīgs kā valsts valodas jautājums un mums ir jāmobilizē visi iespējamie spēki, lai dotu mūsu tautai iespēju lemt par mūsu bērnu nākotni referendumā.

1 komentārs: