svētdiena, 2021. gada 10. janvāris

Atbalstām visus centienus nostiprināt dabiskas ģimenes jēdzienu Satversmē

 

Paužam atbalstu Saeimā iesniegtajam likumprojektam par grozījumiem Latvijas Republikas Satversmē, kas paredz precizēt Satversmes 110. pantu, nostiprinot dabiskas ģimenes jēdzienu. Aicinām ievēlētos tautas priekšstāvjus likumprojektu atbalstīt.

Iesniegtajā likumprojektā rosināts Satversmes 110. pantu izteikt šādā redakcijā: “Valsts aizsargā un atbalsta laulību — savienību starp vīrieti un sievieti, ģimeni, kas balstīta laulībā, asinsradniecībā vai adopcijā, vecāku un bērna tiesības, ieskaitot tiesības augt ģimenē, kuras pamatu veido māte (sieviete) un tēvs (vīrietis). Valsts īpaši palīdz bērniem invalīdiem, bērniem, kas palikuši bez vecāku gādības vai cietuši no varmācības.”

Par spēcīgāko risinājumu, lai nostiprinātu dabiskas ģimenes jēdzienu, joprojām uzskatām tautas balsojumu referendumā, tātad attiecīgi referenduma procedūras rosināšanu. 

Gadījumā, ja Saeima ar konstitucionālu vairākumu nebūs gatava apstiprināt piedāvātos Satversmes grozījumus, esam gatavi uzņemties iniciatīvu virzīt ģimenes jēdzienu nostiprinošus Satversmes 110.panta grozījumus uz tautas nobalsošanu (referendumu).


Nacionālās Savienības "Taisnīgums" valde

3 komentāri:

 1. Atbildes
  1. Ar GAB ir liela problēma. Tas ir ļoti lēns un mēdz uzkārties.

   Dzēst
  2. Ja es zinu. Ari man GAB ir loti lens bet drosi vien tapec ka peksni viena diena pievienojas 10 000 lietotaji,bet Jus varat veidot Odysee kontu https://odysee.com/

   Dzēst