svētdiena, 2020. gada 9. augusts

Nacionālā Savienība “Taisnīgums” neuzskata par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

 

Esam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti-krieviski.

Uzskatām par neiespējamu iesaistīties diskusijās par Latvijas iekšpolitikas un Latvijā dzīvojošu cilvēku ikdienu skarošiem jautājumiem svešā valodā, jo šāda rīcība būtu krasā pretrunā ar mūsu ideoloģiju, programmu un principiem, kas iekļauj uzskatu, ka Latvijas valstij ir jāstiprina latviešu valodas pozīcijas, un valsts nedrīkst finansēt medijus, kas iekšējam patēriņam domātu informāciju raida svešvalodā.

Ar savu iesaistīšanos šāda veida aģitācijas pasākumos, Nacionālā Savienība “Taisnīgums” piedalītos nenovērsto okupācijas seku un rusifikācijas politikas seku- lienošās, pusoficiālās divvalodības leģitimizācijā. Mēs to nevēlamies.

Aicinām arī citus politiskos spēkus atsacīties piedalīties šādas Satversmei un nacionālai valstij neatbilstošas situācijas leģitimizācijā, un Latvijas pilsoņus uzrunāt tikai valsts, tas ir latviešu valodā.

2 komentāri:

  1. Tā tik turpināt!Gadiem ilgi neesmu atradis šitik lielisku partiju.Lai jums veicas👍

    AtbildētDzēst
  2. Unknown, nekas bez sabiedrības atbalsta nekur neveiksies. Ej un pats atbalsti, stājies partijā, strādā, lai kas būtu.

    AtbildētDzēst