otrdiena, 2018. gada 1. maijs

Antilatviska provokācija 1.maijāNosūtījām aicinājumu Drošības policijai pārbaudīt antilatvisku provokāciju, kuras mērķis visticamāk ir izraisīt nacionālu naidu pret latviešiem

Šī gada 1.maijā Rīgā notika politiskās partijas „Latvijas krievu savienība” rīkots gājiens (http://www.rusojuz.lv/ru/ourevents/26324-pervomaj--den-borbi/), kura dalībnieki nesa plakātus ur provokatīviem politiskiem lozungiem. Cita starpā, tika demonstrēts arī plakāts ar tekstu krievu valodā „каждому русофобу по крепкому гробу» (katram rusofobam pa stipram zārkam).
Saistībā ar šo tekstu, uzskatām, ka tas satur nacionālā naida kurināšanas elementus, un termins „rusofobi” ir apzināti attiecināts uz lielu latviešu sabiedrības daļu, kas atbalsta izglītības reformu jeb pāriešanu uz mācībām valsts valodā visās Latvijas skolās. Tekstu mēs uztveram, kā tiešu aicinājumu iznīcināt šo sabiedrības daļu.
Lūdzam Drošības policiju pārbaudīt, kas ir atbildīgs par šī plakāta izgatavošanu, kāda bija šīs personas/personu motivācija, un lūdzam uzsākt kriminālprocesu par apzinātām darbībām, kas vērstas uz nacionālā naida izraisīšanu. Tāpat lūdzam noskaidrot, kāda ir Latvijas krievu savienības, kā gājiena organizatoru, atbildība par šī plakāta publisku demonstrāciju. Nacionālās Savienības „Taisnīgums” valde

3 komentāri:

 1. Ļoti pareizs priekšlikums! Bet, kur tad lielie nacionāļi - NA! Droši vien mēnesi apspriedīs koalīcijā!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ej čulis tad baro latvijas ekonomiku. Mes latvijas krievi pastavesim mala. Ja 300 tukstoši krievu nemaksas nodokļus Latvija kļus par bomzi. Kur jus suda brali agrak bijat? Ļavat izlaupit valsti un izpardot. Tagad sakas krievi pie visa ir vainigi. Latvieši aplaupa savu tautu, ta devetie ieredni.

   Dzēst
 2. To, ka labi strādā princips "skaldi un valdi" liecina delfi.lv un ru.delfi.lv dažādais saturs. Delfi.lv klusums par šo notikumu, toties ru.delfi.lv vairāk 500 naidīgu komentāru pie atbilstošā raksta par šo demonstrāciju.

  AtbildētDzēst