trešdiena, 2016. gada 9. novembris

Donalda Trampa ievēlēšanai par ASV prezidentu jānes pozitīvas pārmaiņas Latvijas aizsardzības politikā

Mēs apsveicam Donalda Trampa kļūšanu par jauno mūsu sabiedroto un stratēģisko partneru- Amerikas Savienoto Valstu (ASV) prezidentu. Uzskatām to par vēsturisku uzvaru pār liberālās elites cinismu un augstprātību, uzspiestu politkorektuma tirāniju, un nacionālu valstu likvidācijas politiku, globālistu bezrobežu pasaules būvēšanas vārdā.

Otrkārt- mēs adekvāti un ar izpratni novērtējam prezidenta Trampa agrākos izteikumus, kas skar kolektīvo drošības politiku. Mēs uzskatām, ka ASV ir mūsu stratēģiskais partneris, un NATO ir mūsu militārās drošības garants, bet tas nenozīmē dzīvošanu no citu, konkrēti ASV, žēlastības. Mums pašiem ir jāizrāda gatavība sevi sargāt, tas visvairāk ir mūsu, nevis kādu citu interesēs!


Mēs aicinām politiķus, kas ir atbildīgi par valsts budžeta pārdalīšanu, izbeigt liekulīgi slēpt galvu smiltīs, ignorējot NATO ieteikumu tās dalībvalstīm, atvēlēt vismaz 2% no IKP valsts aizsardzības vajadzībām! Mēs aicinām beidzot pieņemt budžetu, kas šos ieteikumus izpilda!
Mūsu valsts amatpersonām un politiķiem ļoti patīk izmantot vārdu „solidaritāte”, kad runa ir par absurdām un valsts interesēm kaitīgām iniciatīvām, kuras tiek uzspiestas no pārnacionālām institūcijām, tādām kā svešu un uzspiestu nelegālo imigrantu ievešana Latvijā un viņu uzturēšana, vai afēristu darbību rezultātā radušos parādu maksāšana. Kādēļ netiek izrādīta reāla un valsts drošības interesēm nepieciešama solidaritāte ar pārējām NATO dalībvalstīm, dodot atbilstošu ieguldījumu kolektīvajā drošībā? Aicinām šo jautājumu izvirzīt politiskās dienaskārtības priekšplānā!


Nacionālās Savienības „Taisnīgums” valde

1 komentārs: