sestdiena, 2015. gada 14. novembris

Aicinām visus Latvijas cilvēkus iedegt sveces Francijas upuru piemiņai

Izsakām visdziļāko līdzjūtību Francijai, multikulturālistu un masu imigrācijas veicinātāju iedvesmoto teroristu noslepkavoto upuru tuviniekiem. Solidarizējamies ar eiropiešiem un vēlreiz apelējam pie Latvijas valdošās elites pārstāvju sirdsapziņas: nepārdodiet mūsu valsts drošību, nespēlējaties ar mūsu cilvēku dzīvībām, nelaidiet imigrantus Latvijā!

Atbalstām mūsu vadītāja Viktora Birzes iniciatīvu Liepājā:
„Iecietība pret ļaunumu, un nevēlēšanās tam pretoties, prasījuši kārtējos asins upurus. Šoreiz Francijā. Šie upuri ir uz politiskās elites sirdsapziņas. Tās pašas, kas atver Eiropas robežas ienaidnieku invāzijai. Cik vēl nevainīgu upuru vajadzēs, lai tiktu pārtraukta pašnāvnieciskā masu imigrācijas politika? 
Lai paustu solidaritāti ar Franciju pieminētu, nevainīgos upurus un viņu tuviniekus, es šodien pulksten 16.00 Liepājā, Jāņa Čakstes laukumā iedegšu svecīti. Aicinu atnākt arī savus draugus un visus liepājniekus, kam nav vienalga!”

Aicinām liepājniekus un visus Latvijas cilvēkus solidarizēties ar franciju, un būt stipriem savā apņēmībā nepieļaut šādu traģēdiju atnākšanu līdz mūsu zemei.


Nacionālās Savienības „Taisnīgums” valde

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru