otrdiena, 2015. gada 4. augusts

Protesta akcijas pret uzspiestajiem imigrantiem mērķis ir tautas referendums

Par valdības prettautisko lēmumu ārēju lielvaru spiediena rezultātā uzņemt tā saucamos bēgļus jeb nelegālos imigrantus no citām Eiropas Savienības valstīm, kā arī no Āfrikas, ir jārīko tautas nobalsošana.

Nacionālās Savienības „Taisnīgums” mērķis, iesaistoties šodien notiekošās protesta akcijas pret uzspiesto imigrantu uzņemšanu, rīkošanā, bija mobilizēt sabiedrisko domu tieši uz referenduma tālāku virzīšanu, vienlaikus izdarot spiedienu arī uz parlamentā pārstāvētajām partijām, kas vārdos šķietami nosoda imigrantu uzņemšanu, taču praktiskā darbībā izvairās pat apspriest vienīgo iespējamo šīs problēmas risinājumu- tautas viedokļa izzināšanu un akceptēšanu.

Mūsu biedri nosoda valdības cinisko un augstprātīgo izturēšanos, un parlamentāro partiju praktisko bezdarbību imigrācijas draudu novēršanā. Mēs dodamies uz protesta akciju šodien, pulksten 18.00, pie Ministru kabineta ēkas, lai šo jautājumu aktualizētu. Uzskatām, ir jānoformulē referenduma prasība, korekti uzstādījumi, un jāveic visas nepieciešamās darbības, lai rosinātu tautas nobalsošanu.

Nacionālā Savienība „Taisnīgums” valde

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru